Gra o Tron LCG

Nadchodzi Zima!

2015-11-12 13:18:23


GoT_banner.jpg

Witamy na stronie rankingowej gry Gra o Tron: gra karciana – druga edycja! Właśnie tutaj będą zamieszczane wszystkie ważne informacje związane z naszą najnowszą grą LCG oraz dostępny będzie ogólnopolski ranking. Dzięki tej stronie będziecie mogli dowiedzieć się gdzie i kiedy rozgrywane są turnieje w waszej okolicy, sprawdzić wyniki poszczególnych turniejów oraz porównać je z wynikami graczy z całej Polski. Dodatkowo przewidujemy dla graczy konkursy związane z tematyką zarówno gry jak i światem Gry o Tron gdzie do wygrania będą klimatyczne gadżety…

Wszystkich graczy zachęcamy do rejestracji w systemie oraz do zapoznania się z dokumentami związanymi z funkcjonowaniem rankingu. Dokumenty są dostępne do pobrania w zakładce rozgrywki -> dokumenty.

Gracze, którzy posiadają konto na stronie rankingowej podboj.galakta.pl nie muszą się na nowo rejestrować, wystarczy, że po zalogowaniu zatwierdzą regulamin.

Osoby, które chciałby zająć się organizacją turniejów powinny zapoznać się z dokumentem Regulamin OT i wysłać zgłoszenie. Turnieje można będzie można zgłaszać od dnia dzisiejszego.

Pierwsze nagrody, które będzie można kupić za kredyty zdobywane na turniejach zostaną opublikowane pod koniec miesiąca.

Gra o Tron to jedyna gra, która ma znaczenie!

autor: Stach

graotron.galakta.pl , Designed by Vasquez